Gizlilik

Yemektakvimi.com sitesinde incelemeniz, siteye üye oluşunuz ve içerikleri kullanımınız aşağıdaki kullanım şartlarına tabidir.

İçerik

Yemektakvimi sitemizde yer alan resimler, tariflerin doğru, eksiksiz veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. Yemektakvimi sitemizde yayınlanan tüm tarifler, menüler, videolar (yazarların fotografları) sitemize tarif gönderen yazarlara aittir.Yemek takvimi sitesinin tüm içerikleri kullanılmasına, değiştirilmesine yayınlanmasına süresiz izin vermiş sayılırlar. Yayınlanan tarifler, menüler, videoların yayından kaldırılması konusunda kararı Yemek Takvimi verecektir.Sitemiz kötü amaçlı tarif, menü, video ve içerikleri yayınlamama hakkına sahiptir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Yemek Takvimi T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun’un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Yemek Takvimi hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (bir) hafta içerisinde gereken işlemler yapılacaktır.

Telif hakları ve alıntı

Yemektakvimi.com sitesinde yayınlanan tüm içerik ve site kodlarına ilişkin tüm haklar (kopyalama, çoğaltma, işleme yayma) yemektakvimi.com ‘ a aittir.

Yemek takvimi sitesinin içeriği yazılı izin alınmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayılamaz. Aksi yönde açık yazılı izin olmadığı müddetçe site içeriğinin kısmen veya tamamen ticari amaçla ve/veya reklam ve benzeri gelir elde edecek şekilde kullanılması yasaktır.

Yemek Takvimi  dilediği zaman, dilediği kişi veya kurumun yukarıdaki kurallara uyarak dahi alıntı yapmasını engelleme hakkı saklıdır.

Yemek Takvimi ’ nin hak ve yükümlülükleri

Yemek Takvimi kullanım ve gizlilik koşullarını önceden bildirmeksizin değiştirebilir.Ayrıca sitemizi oluşturan tüm içerikleri önceden haber vermeksizin değiştirme, sona erdirme, yenilerini ekleme, ücretlendirme haklarını saklı tutmakta gerekli gördüğü takdirde sitemizi ziyaret eden uygunsuz içerik gönderen kişiler veya kurumların, ip numaralarının veya ip bloklarının erişimini geçici veya kalıcı olarak durdurma hakkını saklı tutar.

Sitemizin virüs ve zararlı içerik barındırmaması için son teknoloji kullanmakta olup editörlerimiz tarafından özenle incelenmektedir. Yeni teknoloji, teknik sorun ve diğer nedenlerle bilgisayarınıza virüs ve zararlı yazılımların bulaşması ihtimali bulunmaktadır. Bu gibi risklere karşı antivirüs programları ve benzeri uygulamalar kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemizde gezinmeniz dolayısıyla karşılaşabileceğiniz yazılımsal ve donanımsal dahil olmak üzere hiçbir zarara ilişkin sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu nedenlerle sitemizden talepte bulunmayacağınızı peşinen kabul etmektesiniz.

Tüm tarifler www.yemektakvimi.com sitesine aittir. İzinsiz kopyalanamaz çoğaltılamaz...